bricscad-bg

ZAREJESTRUJ SIĘ NA KONFERENCJĘ - 12 CZERWCA, WARSZAWA

KONFERENCJA BRICSCAD POLSKA 

W dniu 12 czerwca o godzinie 12.00 rusza konferencja BricsCAD Polska. Konferencja odbędzie się w Centrum Giełdowym przy ul. Książęcej 4 w Warszawie. Nasi specjaliści są jednymi z prelegentów na wydarzeniu, którzy wygłoszą krótkie prezentacje na dwa tematy:  "Projekt drogowy z wykorzystaniem programu BricsCAD oraz Plateia" oraz "Projektowanie sieci Wod-Kan z wykorzystaniem programu BricsCAD oraz Planeo".

 

PROGRAM WYDARZENIA:

12:00 – 13:00 - Poznaj świat projektowania z BricsCAD V18. BIM w BricsCAD.
13:00 - 13:30 - CADprofil. Projektowanie architektury, mechaniki oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych.
13:30 - 14:00 - Praktyczne podejście do pracy z modelem IFC. BIM Vision, BIMestiMate.
14:00 - 14:15 - Projekt drogowy z wykorzystaniem programu BricsCAD oraz Plateia.
14:15 - 14:30 - Projektowanie sieci Wod-Kan z wykorzystaniem programu BricsCAD oraz Planeo.
14:30 - 14:45 - Prezentacja aplikacji GekonCAD.
15:00 - Bankiet.

FORMULARZ REJESTRACJI

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Dz.U.Nr 133 z 1997r.

 


Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://supercad.pl/rodo/

Poznaj możliwości BricsCAD V18

bricscad

1. Znany interfejs 2D i 3D

Przechowuj bezpiecznie wszystkie najważniejsze informacje na temat materiałów i ich złożeń w bazie danych projektu. Znajdziesz ją w panelu BIM. Zapisywane dane zawierać mogą specyfikacje materiałowe wraz z nazwami warstw i definicjami renderingu. To, co potrzebujesz znajduje się w zasięgu kilku kliknięć.

1. Znany interfejs 2D i 3D.

2. Warstwy i przeglądarka zawartości

Wcześniej przeglądarka Warstw musiała być wyłączana. Teraz nazwy warstw oraz ich ustawienia są dostępne w czasie rysowania i edycji, dzięki Panelowi Warstw. Dokowalna Przeglądarka Zawartości wyświetla składniki DWG i DXF w widoku drzewka określonego folderu.

2. Warstwy i przeglądarka zawartości.

3. Szczegółowe rysowanie 2D

Twórz i edytuj rysunki techniczne 2D, plany poziomów, oraz inne arkusze szybko i dokładnie. Dzięki innowacyjnym narzędziom rysowania 2D, BricsCAD podnosi Twoje rysunki do zupełnie nowego poziomu szczegółowości. Wykorzystuj dynamiczne szyki, przypisane skale, wymiarowanie dynamiczne, transparentność i wiele więcej.

3. Szczegółowe rysowanie 2D.

4. Modelowanie bezpośrednie 3D

Zaawansowane narzędzia do bezpośredniego modelowania brył przy możliwości zastosowania wiązań. Bezpośrednie operacje modelowania mają zastosowanie do wszystkich brył ACIS, stworzonych w BricsCAD, jak i importowanych. Pracujesz na kompleksowym projekcie? Możliwości bezpośredniej edycji w BricsCAD zachowują intencje projektowe modelu 3D.

4. Modelowanie bezpośrednie 3D.

5. Porównywanie rysunków 3D

Porównanie 3D otwiera dwa rysunki oraz raportuje różnice w bryłach i powierzchniach 3D używając kolorów. Pozwala to bardzo szybko odnaleźć zmiany zrobione w pozornie identycznie wyglądających rysunkach. Różnice są zaprezentowane jako osobne obiekty wyświetlone w dwóch rzutniach – czerwona: obiekty dodane, zielona: odjęte.

5. Porównywanie rysunków 3D.

6. Modelowanie z wykorzystaniem komponentów

Złożenia organizują części w hierarchiczną strukturę dla kompleksowych produktów. Używaj zaawansowanych wiązań 3D BricsCAD (geometrycznych i wymiarowych), aby łatwo tworzyć złożenia projektów. Wykorzystaj funkcję projektowania i importu złożeń. Sprawdź, jak rozbudowane zostało projektowanie z komponentami parametrycznymi.

6. Modelowanie z wykorzystaniem komponentów.

7. Generowane widoki rysunków

Funkcja Generowania Widoków Rysunku została kompletnie przebudowana. Po stworzeniu poprawnych widoków modeli 3D, możesz zmieniać ich skalę oraz przełączać widzialność ukrytych linii. Ponadto możesz określić rodzaj widoków przekrojów, linii przekrojów, widoków detali oraz ich symboli.

6. Generowane widoki rysunków.

Co nowego w BricsCAD 2018?

SKONTAKTUJ SIĘ

man

Jarosław Rystaw

tel. 42 288 16 25
jaroslaw_rystaw@supercad.pl

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz:

porozmawiać z konsultantem o tym oprogramowaniu
porozmawiać z konsultantem o trwającej promocji
otrzymać wersję do testowaniaWyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Dz.U.Nr 133 z 1997r.  


Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://supercad.pl/rodo/