supercad_baner_electra

CECHY

POLSKIE I ZAGRANICZNE STANDARDY

Oprogramowanie Electra jest dostępne w kilku wersjach językowych i wspiera lokalne standardy projektowania w zależności od wyboru języka. W przypadku wykonywania projektów zagranicznych użytkownik może zmienić język aplikacji zmieniając tym samym standardy projektowe.

SZYBKI I SKUTECZNY

Dzięki programowi Electra czasochłonne i powtarzające się operacje wykonasz szybciej oraz osiągniesz szybki i dokładny transfer danych pomiędzy planem sytuacyjnym, profilem podłużnym i przekrojami poprzecznymi.

POLSKA WERSJA

SuperCAD to pakiet programów w pełni przetłumaczonych na język polski. Bez trudu odnajdziesz potrzebne funkcjonalności dzięki czemu Twoja praca może być wydajniejsza i bardziej efektywna.

LICENCJA WIECZYSTA

Największy producent oprogramowania CAD - Autodesk, zmienia sposób użytkowania aplikacji na czasowe subskrypcje z potrzebą terminowego ich odnawiania. Pakiet SuperCAD to licencja wieczysta, na której możesz pracować dożywotnio. Dzięki temu inwestycję w oprogramowanie możesz sfinansować leasingiem lub kredytem, a koszt uwzględnić w aktywach firmy.

TAŃSZY

Pakiet SuperCAD składający się z rozwiązania Electra + BricsCAD jest tańszy od konkurencyjnego oprogramowania. Tylko SuperCAD dostarcza inżynierom projektującym infrastrukturę wydajnych i efektywnych narzędzi na najwyższym poziomie w tak niskiej cenie.

ŁATWY W NAUCE I UŻYTKOWANIU

Dobrze rozplanowane menu pozwala na szybką naukę dla początkujących użytkowników oprogramowania Electra. Doświadczeni projektanci bez problemu odnajdą się w layoucie wstążkowym, który niewątpliwie usprawni ich pracę.

KOMPLEKSOWY

Dzięki SuperCAD wszystkie czynności wykonywane na poszczególnych etapach projektowania wykonasz w jednym programie. Intuicyjny workflow programu Electra konsekwentnie prowadzi projektanta przez proces projektowania inżynierii lądowej i wodnej od początku do skutecznego zakończenia projektu.

PRACA ZESPOŁOWA

Projekty wykonywane w Electra mogą być bardzo efektywnie podzielone między wieloma członkami zespołu, którzy następnie mogę pracować jednocześnie.

OBEJRZYJ FILMY

SKONTAKTUJ SIĘ

man

Jarosław Rystaw

tel. 42 288 16 25
jaroslaw_rystaw@supercad.pl

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz:

porozmawiać z konsultantem o tym oprogramowaniu
porozmawiać z konsultantem o trwającej promocji
otrzymać wersję do testowaniaWyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Dz.U.Nr 133 z 1997r.  


Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://supercad.pl/rodo/