supercad_baner_aquaterra

CECHY

SZYBKI I SKUTECZNY

Dzięki oprogramowaniu Aquaterra czasochłonne i powtarzające się operacje wykonasz szybciej oraz osiągniesz szybki i dokładny transfer danych pomiędzy planem sytuacyjnym, profilem podłużnym i przekrojami poprzecznymi.

DYNAMICZNY MODEL DANYCH

Aquaterra przechowuje wszystkie dane projektowe wewnątrz pliku projektowego dokonując szybkich aktualizacji geometrycznych i wymiany danych.

WSPIERANIE DUŻYCH PROJEKTÓW

Aquaterra z łatwością obsługuje duże projekty zawierające nawet tysiące przekrojów. Projekty nie są ograniczane w wielkości, a wydajność pracy na projektach z bardzo długimi i wielokrotnymi liniami trasowania, profilami i przekrojami poprzecznymi nie ulega pogorszeniu. Przekroje poprzeczne mogą zapewnić wysoki poziom detali z opcją synchronizacji na żądanie, dużą szybkością przetwarzania oraz spójnością danych.

LICENCJA WIECZYSTA

Największy producent oprogramowania CAD - Autodesk, zmienia sposób użytkowania aplikacji na czasowe subskrypcje z potrzebą terminowego ich odnawiania. Pakiet SuperCAD to licencja wieczysta, na której możesz pracować dożywotnio. Dzięki temu inwestycję w oprogramowanie możesz sfinansować leasingiem lub kredytem, a koszt uwzględnić w aktywach firmy.

TAŃSZY

Pakiet SuperCAD składający się z rozwiązania Aquaterra + BricsCAD jest tańszy od konkurencyjnego oprogramowania. Tylko SuperCAD dostarcza inżynierom projektującym infrastrukturę wydajnych i efektywnych narzędzi na najwyższym poziomie w tak niskiej cenie.

ŁATWY W NAUCE I UŻYTKOWANIU

Dobrze rozplanowane menu pozwala na szybką naukę dla początkujących użytkowników oprogramowania Aquaterra. Doświadczeni projektanci bez problemu odnajdą się w layoucie wstążkowym, który niewątpliwie usprawni ich pracę.

KOMPLEKSOWY

Dzięki SuperCAD wszystkie czynności wykonywane na poszczególnych etapach projektowania wykonasz w jednym programie. Łatwo zaczniesz od wstawienia danych powierzchni, rastrów, obrazów itd. Przejdziesz przez wszystkie fazy projektowania / rysowania. Zaprojektujesz skrzyżowania i ronda oraz przeprowadzisz rozmaite analizy. Pracę swą zakończysz przygotowując arkusze do wydruku lub model 3D.

SPRAWDZONY

Oprogramowanie Aquaterra dostępne jest w kilku językach. Klienci mają możliwość wyboru języka i wraz z tym wyborem zmieniają się standardy projektowania dla danego kraju.

OBEJRZYJ FILMY

SKONTAKTUJ SIĘ

man

Jarosław Rystaw

tel. 42 288 16 25
jaroslaw_rystaw@supercad.pl

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz:

porozmawiać z konsultantem o tym oprogramowaniu
porozmawiać z konsultantem o trwającej promocji
otrzymać wersję do testowaniaWyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Dz.U.Nr 133 z 1997r.  


Administratorem Twoich danych jest firma Aplikom Sp. z o.o. Będziemy przetwarzać dane w celu wykonania umowy oraz w celach marketingowych. Podstawą przetwarzania danych jest obowiązek realizacji umowy, udzielone przez Ciebie zgody lub tzw. uzasadniony prawnie interes, który mamy w tym, aby promować swoją ofertę. Całość informacji w zakresie przetwarzania danych dostępna jest pod linkiem: http://supercad.pl/rodo/